השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  צור קשר

  צור קשר

  תכנון תוכניות עבודה

  ליווי בבניית תכנית עבודה מותאמת לאופי עבודת הארגון, המטה והיחידות השונות, תוך הבנת ההישגים הרחבים אליהם מכוון הארגון בפעולתו. המטרות מגדירות את העתיד הרצוי בסביבה ומהוות ביטוי לחזון הארגון.

  מצוינות תפעולית

  מצוינות תפעולית היא פילוסופיה של מנהיגות, עבודת צוות ופתרון בעיות וכתוצאה מכך שיפור מתמשך בכל הארגון על ידי התמקדות בצרכים של הלקוח, העצמת עובדים, וייעול הפעילות הקיימת בתהליך.

  התייעלות והבראת ארגונים

  האתגר המרכזי העומד בפני גופי שרשרת האספקה של ימינו הוא אספקת המוצר הנכון, בזמן הנכון ובכמות הנכונה תוך שמירה על עלות מינימאלית. שינויים מרכזיים בתקופה האחרונה לימדו אותנו כי כיום קשה יותר ויותר לעמוד באתגר זה ולכן יש להתייחס ולקחת בחשבון גורמים ומשתנים רבים.

  ייעוץ ארגוני, ליווי ופיתוח מנהלים

  יעוץ ארגוני מתמקד בשלושה פרמטרים מרכזיים להתנהלות נכונה ואפקטיבית של ארגון: המשאב האנושי, המבנה הארגוני והמשימה של הארגון. האתגר המרכזי של הארגון הנו ליצור סינרגיה בין שלושת הפרמטרים באופן שיביא להתנהלות יעילה, לצמיחה, ולהתאמה לסביבה תחרותית משתנה.

  מצוינות ארגונית

  מצוינות ארגונית מהווה ערך יסוד מוביל אשר נדרש מכל ארגון המבקש להבטיח את הצלחתו וקיימו לאורך זמן. רק פלטפורמה ארגונית ותפעולית חזקה יציבה ורזה יכולה לתמוך באסטרטגיה למצויינות ובסופו של דבר לרווחים.

  אסטרטגיה עסקית

  המטרה שלנו לייצר ערך ברור וממושך עבור לקוחותינו, על ידי השגת פריצות דרך עסקיות משמעותיות. אנו מסייעים להנהלות בכירות של ארגונים להגדיר את היעדים העסקיים שלהם, על ידי מיפוי משותף של מערך חלופות שקובעות את האופי והכיוון של העסק שלהם וביצוע החלופה שאושרה.

  תכנון שרשרת אספקה

  אסטרטגיית שרשרת האספקה מגדירה את החזון, העקרונות והמטרות הרלוונטיות לתפעול השרשרת. אסטרטגיית שרשרת האספקה תהיה נדרשת להיות חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית של הארגון. בחירה באסטרטגיה נכונה לשרשרת האספקה, תהיה מרכיב מרכזי בהשגת יתרון תחרותי בתחום זה.

  לוגיסטיקה ומערכים

  הלוגיסטיקה היא לעתים החוליה הכי פחות חסכונית בשרשרת האספקה. לעתים קרובות, הצורך לעמוד בלוחות זמנים תובעניים לאספקה ללקוח עומד בסתירה למאבק להשגת חיסכון.

  ניהול השינוי

  ניהול השינוי הוא גורם מפתח להצלחה בכל שינוי ארגוני, יועצי Tefen מיישמים מתודולוגיות לניהול שינוי בכל פרויקט בו אנו עוסקים. ניהול שינוי מוצלח כולל יצירת חזון לפרויקט, מיקוד ההנהלה הבכירה בהצלחה של הפרויקט, יצירת מעורבות ומחויבות לשינוי בתוך כל רמה בארגון.

  מנהלות ומגה פרויקטים

  בשנים האחרונות הוקמו בארץ מנהלות ייעודיות לפרויקטי הקמה ותשתיות רחבי היקף. פרויקטים אלו מאופיינים בריבוי ממשקים, משימות רב תחומיות, עמידה בלו"ז ותקציב ואינטגרציה בין גורמים רבים.

  ניהול פרויקטים והסמכת PMI

  תפירת Best Practice לניהול פרויקט בארגון שלך. יועצי ניהול הפרויקטים של Tefen יגדירו את תהליכי ניהול הפרויקטים ושלבי ההטמעה שלהם, בהתאם ליעדים ולמטרות של ארגונך.

  השמות מומחי תוכן

  החברה מציעה ללקוחותיה תפישת עבודה ייחודית וחדשנית ל"ייעוץ בבית הלקוח", יועץ קבוע אשר עובד בבית הלקוח באחוז משרה הנדרש. אנו מעמידים לרשותכם את מיטב מומחי התוכן תוך ליווי אישי של סמנכ"ל הפיתוח העסקי ומנהלת משאבי אנוש.

  קורסי מנהלים והכשרת בכירים

  על מנת לתת ערך כולל ללקוחותינו ולייצר עבורם פלטפורמת נטוורקינג אקדמית ויישומית הקמנו את מערך ההכשרות וההדרכות הנרחב.מערך הקורסים מועבר על ידי בכירי התעשיה והמשק, המביאים עימם ניסיון פרקטי ויישומי מהשטח.

  בינה מלאכותית

  בינה מלאכותית בעידן המהפכה התעשייתית הרביעית הנה מאבני היסוד של התייעלות ושיפור בארגוני תעשייה. קבלת החלטות אסטרטגיות בניהול תפעול, שרשרת אספקה וייצור התאפשרה עד לאחרונה רק באמצעות ניתוח רטרואקטיבי של נתונים באופן מוגבל

  סימולציה

  מודלי סימולציות מספקים פתרונות יקרי ערך בתעשיות ודיסציפלינות שונות על ידי מתן תובנות ברורות למערכות מורכבות, תובנות שקל להבין ולאמת.

  חדשנות

  חדשנות הינה מרכיב משמעותי הנדרש לחברות בכדי לשרוד ולשגשג בסביבה התחרותית בה הן פועלות. ההיכרות המעמיקה של Tefen עם מגוון תעשיות ושווקים, והמומחיות הייחודית שלנו – המשלבת אספקטים אסטרטגיים ותפעוליים.

  לוגיסטיקה וקמעונאות

  הלוגיסטיקה היא לעתים החוליה הכי פחות חסכונית בשרשרת האספקה. לעתים קרובות, הצורך לעמוד בלוחות זמנים תובעניים לאספקה ללקוח עומד בסתירה למאבק להשגת חיסכון. גם לתכנון המתקן, המלאי וניהול ספקים תפקיד חיוני בהצלחת שירותים המסופקים בזמן.

  מדעי החיים

  תעשיית מדעי החיים נמצאת תחת לחץ הולך וגובר של תחרות להוריד מחירים ובה בעת להמשיך לספק את התרופות וההתקנים הרפואיים היעילים ביותר לשוק, בתנאים של פיקוח הולך ומתהדק.

  שירותי בריאות

  על מנת להמשיך להיות תחרותיים, ארגונים העוסקים בשירותי בריאות חייבים למצוא את האיזון האופטימלי בין רמת השירות למטופלים לעלויות התפעול. Tefen מספקת מערך מלא של פתרונות חדשניים שמסייעים לנווט בסביבת שירותי הבריאות המשתנה כל העת.

  שירותים פיננסים

  השילוב של טכנולוגיות, מידע ושינויים רגולטוריים יוצר לחץ משמעותי על העמלות ושולי הרווח. בנקים קמעונאיים עדים לשחיקה של השירותים מבוססי-הסניפים המסורתיים, בעוד ששירותי הייעוץ שמעניקים בנקים להשקעות הופכים למצרך.

  מוצרי צריכה

  הלקוחות שלנו נמצאים תחת לחץ מתמיד מלקוחות חשובים שלהם לצמצם כל העת את העלויות ליחידה. דרישות אלה מגיעות בזמן בו קיימת דרישה חזקה לצמצם מלאים, להאריך חיי מדף ולשפר את זמני המחזור והביצוע החל מהזנת ההזמנות ועד למוצר המוגמר על המדף.

  הייטק

  יעוץ עסקי וניהולי לתחום ההיי טק בזירה הבינלאומית תעשיית שירותי ההיי-טק והמידע מורכבת ממספר גדול של ארגונים גדולים מוכווני פרויקטים.

  מוליכים למחצה

  ענף "סמיקונדקטורס" מחזורי מטבעו מאופיין בהשקעה הון גבוהה ובעלות מו"פ. גורמים אלה מהווים אתגר הן לבעלי המניות והן לערך הנהיגה המבצעת ולהחזר חיובי לטווח ארוך.

  מגזר ציבורי

  המגזר הציבורי, בישראל ובכלל המדינות המערביות, עובר בשנים האחרונות תמורות ותהפוכות רבות: עלייה מתמדת בדרישה הציבורית לקבלת שירותים יעילים, הרחבת סל השירותים שמספקת המדינה לאזרחיה, גיוון והתאמת הערוצים בהם ניתנים השירותים, ועוד.

  תחבורה ותעופה

  חברות תעופה ותחבורה עומדות בפני אתגרים תפעוליים גדולים, במיוחד בהקשר של הסתגלות לצמיחה עצומה תוך שמירה על רמת שירות ורווחיות בשווקים תחרותיים והפכפכים מאד.

  אנרגיה ושירותים ציבוריים

  חברות אנרגיה ושירותים ציבוריים עומדות בפני סביבה קשה שמגדילה עוד יותר את האתגר של תכנון ויישום המודל העסקי המתאים כדי להמשיך להיות תחרותיים בשוק.

  דילוג לתוכן