השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  צור קשר

  צור קשר

  קבוצת Tefen חקרה את מצעי המפלגות השונות ובדקה מי מהן פונות לרגש, מי מתבססות על מנהיג המפלגה ומי מדברות הכי הרבה על הישגי העבר

  חברת הייעוץ הבינלאומית Tefen בשיתוף עם חברת אלגוטרייס חקרה את מצעי כל המפלגות – מי הכי פונות לרגש, מי מדברות רק על המנהיג ומי הכי מתפארות בהישגי העבר?

  חברת הייעוץ הבינלאומית Tefen חקרה את מצעי המפלגות השונות ובדקה מי מהן פונות לרגש, מי מתבססות על מנהיג המפלגה ומי מדברות הכי הרבה על הישגי העבר. מלי ביצור פרנס, מנכ"לית תפן: "באמצעות בינה מלאכותית הרצנו בדיקה על כל המצעים של המפלגות הקיימות. הליכוד כמובן מדברים רק על המנהיג", אמרה ביצור פרנס והמשיכה: "באופן מדהים מפלגת כחול לבן לא דיברה ולו פעם אחת על המנהיג שלה, גם לא על המקום השני שלהם. אחרי הליכוד, במקום השני – הימין החדש. אפילו אבי גבאי מדבר על עצמו יותר מבכחול לבן. גם במרצ וגשר אין אזכורים".

  מי הכי פונה לרגש? "מפלגת כחול לבן – לכל קשת הרגשות. המילה 'אמון' מוזכרת 82 פעמים במצע. מעט מאוד רגש נמצא במפלגת ישראל ביתנו. מפלגתו של ליברמן מדברת גם הרבה מאוד על העבר ומכוונת לנוסטלגיה".

  לתוכנית המלאה >> https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HIJMEK&c41t4nzVQ=ELD&fbclid=IwAR0L6A-uTdRdLw1RqZVMwf3cZAt9n18QOmjzhfsPi1alpk7dunUYFEbS5lA

  דילוג לתוכן