השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  צור קשר

  צור קשר

  על מנת לתת ערך כולל ללקוחותינו ולייצר עבורם פלטפורמת נטוורקינג אקדמית ויישומית הקמנו את מערך ההכשרות וההדרכות הנרחב.
  מערך הקורסים מועבר על ידי בכירי התעשיה והמשק, המביאים עימם ניסיון פרקטי ויישומי מהשטח. הקורסים משלבים דוגמאות וסוגיות מחיי היום, דיונים, סימולציות, ימי גמבה, סדנאות ועבודה בקבוצות.

  תפן הינה אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום הניהול הרזה, עם ניסיון עשיר בליווי ויישום הטמעת תרבות של מצוינות ארגונית וLEAN במגוון חברות. אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו וללקוחות חדשים לרכוש כלים מעולם הלין במסגרת ציר ההכשרות של אוניבריסטתפן. הקורסים שלנו משלבים תכנים הנדסיים המקנים למשתתפים הכרות , שליטה ובקיאות במגוון כלים מחד ומשלבים תכנים ארגוניים בכדי לעזור למשתתפים במימוש הכלים בתרבות הארגונית אליהם הם משתייכים. רוב התכנים מובנים על תמהיל עיוני מעשי של 50% , כלומר שימת דגש על תרגול ווידוא הבנה ומשלבים תרגילים חוויתים ומעשים.

  קורס מתחילים

  הקורס פותח צוהר למשתתפים לעולם הניהול הרזה:

  • הבנת "שפת הלין" ובקיאות בעקרונות הליבה של המתודלוגיה.
  • המשתתפים ילמדו במסגרת ההכשרה מספר כלים בסיסים ומהותייים מעולם הלין עד לכדי רמה של מיומנות ושליטה
  • במסגרת היום השלישי של הקורס המשתתפים יקחו חלק ב"גמבה וולק" – סיור במפעל/חברה מובילה בתחומה אשר מיישמת לין וללמוד גם "דרך הרגליים"

  קורס מתקדמים

  הקורס מתמקד במספר "תותחים כבדים" מעולם הלין אשר מתמקדים בתחומים הבאים :

  • מיפוי הארגון/ תהליכים מרכזיים בארגון על פי תפיסת הלין וזיהוי צווארי הבקבוק
  • ניתוח בעיות וסיבות שורש
  • עולם האחזקה / ניתוח תהליכים
  • זרימת חומר על פי עקרונות הלין

  קורס הכנה להסמכת ®PMP

  רקע ומתודולוגיה

  הסמכת ה-PMP מוענקת ע"י ארגון ה-(Project Management Institute) למי שעמד בקריטריונים מקצועיים הכוללים: ניסיון בתחום ניהול הפרויקטים והצלחה בבחינה הבודקת את היכרותו עם מתודולוגיות ניהול הפרויקטים, כפי שרוכזו על ידי הארגון ב- Project Management Body Of Knowledge). מקבלי ההסמכה מחויבים להוכיח המשך תהליך למידה
  והתעדכנות מקצועית, על מנת להוסיף ולהחזיק בתואר.
  ה- : Project Management Institute הנו הארגון המקצועי המוביל בעולם למנהלי פרויקטים. חברים בו כיום כ-250,000 איש מכל העולם. מלבד הסמכת ה-PMP כוללת פעילות הארגון גם כנסים וסמינרים, פרסום ירחון מקצועי ורבעון מחקרי וכן קביעת סטנדרטים ושיטות מומלצות (Best Practices)  לניהול פרויקטים.
  הסמכת ה-PMP אומצה על ידי מרבית החברות הטכנולוגיות בעולם והיא מהווה את אחת מ-10 ההסמכות המבוקשות בארצות הברית. 

  מטרה

  מטרת ההדרכה הנה להעניק למשתתפים ידע תשתיתי ויסודי, תכליתי וישים בעולם ניהול הפרויקטים ולהכינם לקראת בחינת ה-PMP.
  מהלך זה ישרת את המשתתפים בניהול הפרויקטים במהלך עבודתם היומיומית, יסייע להם בשיפור ביצועיהם האישיים, וכפועל יוצא ישפר את ביצועי אט"ל.
  הידע הנלמד הנו בסיס להצלחה במבחן ההסמכה והוא מקיף נושאים שאינם נכללים ב-PMBOK אך נכללים בבחינה. ההדרכה בקורס מכוונת להכרות עם מתודולוגיה, כלים ותהליכים כפי שהוגדרו על ידי ה-PMI וכפי שיופיעו בבחינה. הקורס כולל תרגול החומר הנלמד וכן פתרון שאלות בסגנון הבחינה ופתרון דוגמאות לבחינות.

  דילוג לתוכן